+420 608 417 007 Po–Pá 8–17 hodin

Nabíječka BOSCH C3 6V/12V

Výrobce BOSCH
Číslo dílu 0 189 999 03M
EAN 4047024837836
1 340 Kč 1 107,44 Kč bez DPH
Skladem

Zimní měsíce dokáží potrápit nejen vás, ale i akumulátory vašich vozidel. Abyste se vyhnuli situacím, kdy v tuhých mrazech nenastartujete, vyplatí se pořídit si nabíječku baterií Bosch C3, která vás podobných nepříjemností ušetří. Je kompaktní, odolná a snadno ovladatelná – vše zvládnete jedním tlačítkem.


Nabíječka s pamětí

Bosch C3 disponuje praktickou funkcí paměti, kterou oceníte vždy, když dojde k odpojení proudových kabelů od akumulátoru nebo při odpojení nabíječky od napájení. Nabíječka si v paměti uchová data z posledního nabíjení a po opětovném připojení automaticky obnoví proces nabíjení v příslušném režimu.


Kabel s praktickými zásuvnými spoji

Nezdržujte se maličkostmi. Pokud nabíjíte často, není nic snazšího, než nechat kabel přišroubovaný ve svorkách akumulátoru natrvalo a po použití jej jednoduše rozpojit pomocí zásuvných spojů. Při každém dalším nabíjení stačí jen znovu spojit obě části kabelu.


Bezpečné použití

Díky ochraně před zkratem se nebudete muset bát poškození nabíječky nebo elektroniky vašeho vozidla. Pokud nejsou svorky nabíječky zapojeny na pólech akumulátoru nebo jsou-li zapojeny špatně, napětí se na ně vůbec nedostane.Šířka 81mm
Výška 55mm
Vstupní napětí 14,7V
Nabíjecí proud efektivní 3,8A
Délka 185mm
Hmotnost 2kg
Zde prezentovaná data, zejména celá databáze, nesmějí být kopírovány. Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě. Porušení zakládá neoprávněný zásah do autorského práva a bude stíháno.

Nastavení ochrany soukromí

Tyto webové stránky používají soubory cookies ke shromažďování a analýze informací o výkonu a Vašem používání těchto webových stránek. Nastavení cookies, personalizace a reklamy si můžete změnit kliknutím na tlačítko „Upravit nastavení“.

Upravit nastavení