+420 608 417 007 Po–Pá 8–17 hodin
Menu

K2 Diesel injector cleaner ( Čistič vstřikovačů )

Výrobce K2
Číslo dílu AMT-W325X
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

 K2 DIESEL DICTUM je prostředek k odstranění nečistot, které se tvoří v palivovém systému dieselových motorů. Rozpouští usazeniny vzniklé ve vysokotlakých čerpadlech, vysokotlakem vedeni , vstřikovačích a vstřikovacích čerpadlech.

Snižuje problém kouření a nerovnoměrného provozu naftových motorů. Snižuje teplotu hoření, chrání před korozí a kouřením. Zvyšuje cetanové číslo paliva. Prodlužuje životnost palivového systému. Bezpečné pro všechny komponenty, jako jsou: palivové čerpadlo, turbodmychadlo, ventil EGR, filtr DPF, katalyzátor a palivová potrubí.

 Použití:

Nalijte přísadu paliva do nádrže a poté ji zcela doplňte naftou. Obsah plechovky je dostačující pro 60-80 litrů motorové nafty. Ani předávkování přípravku dvakrát neškodí motoru.

Použití v případě problémů s motorem: Odpojte palivové potrubí od palivového filtru. Vložte do kanystru s sací a vratnou hadicí K2 Diesel Dictum (tímto způsobem namísto paliva z hlavní nádrže vysokotlaké čerpadlo nasává K2 Diesel Dictum přímo). Nastartujte motor, nechte jej běžet při nízkých otáčkach a vyprázněte plechovku.

Operace bude dokončena po vyprázdnění obsahu plechovky.

Před plněním celého obsahu plechovky vypněte motor, abyste zabránili vzduchu v palivovém systému.

Zbývající množství produktu může být přidáno do palivové nádrže.

Pokud produkt nelze výše uvedeným způsobem použít, lze celý obsah nádoby přidat k 60-80 litrům nafty (plná palivová nádrž).